Regeneračná maska

To nám najlepšie ozrejmia vitamíny a účinné látky, ktoré sú v tejto pleťovej maske obsiahnuté. Konkrétne Intenzívne regeneračná maska obsahuje hneď niekoľko účinných vitamínov ako C, E, A, B a okrem toho ďalšie osvedčené – vysoko regeneračné látky ako napríklad Panthenol.

Aké účinné látky obsahuje Regeneračná NANO Beauty maska?

Každá NANO Beauty pleťová maska je plná účinných látok, antioxidantov a vitamínov. Dokonalá kombinácia vitamínov zaručí obnovu pleti, výživu a zmäkčenie pokožky. Každou aplikáciou maska plní svoju misiu – zabrániť starnutiu a poškodeniu pleti s korektívnym aj preventívnym účinkom.

 • Vitamín C
  Má skutočné antioxidačné vlastnosti, vďaka ktorým znižuje pôsobenie voľných radikálov vznikajúcich vplyvom slnečného žiarenia. Podporuje syntézu kolagénu a tvorbu kožných buniek, ako sú fibroblasty, ktorých s vekom v pokožke ubúda. Zjednocuje tón pleti a omladzuje ju.
 • Vitamín E
  Vráti pleti vitalitu a vyhladí vrásky. Pomáha v pleti zadržiavať vodu a tým zvyšuje hydratáciu pokožky. Výborný pomocník je aj pri riešení tmavých kruhov pod očami a jemných liniek vrások. Má výborné protizápalové vlastnosti.
 • Vitamín B3
  Alebo aj Niacinamíd. Rovnako ako Vitamín E napomáha zadržiavať vodu v pokožke, vďaka čomu prispieva k hydratácii suchej pleti. Má protizápalové, hojivé a rozjasňujúce vlastnosti. Zmierňuje začervenanie (rosacea) a zjednocuje tón pleti.
 • Panthenol – Vitamín B5
  Získaný z kyseliny pantotenovej sa po absorbovaní do pleti premieňa na Vitamín B5. V kozmetike má svoje miesto najmä vďaka protidráždivým – upokojujúcim účinkom. Pomáha pokožke vytvárať si ochrannú bariéru proti poškodeniu, zlepšuje jej elasticitu. Jeho hojivé vlastnosti oceníte pri regenerácii pokožky. Obnovuje jej prirodzenú štruktúru, znižuje začervenanie a zvláčňuje suchú pleť.
 • Vitamín A
  Vitamín krásy alebo aj Retinyl Palmitate v kozmetike zohráva dôležitú úlohu, pretože podporuje procesy obnovy buniek a hojenie. Omladzuje pleť, redukuje akné a pigmentáciu a pokožku celkovo ozdravuje a omladzuje.
Použitie

Ako používať NANO Beauty suché masky?

Vybaľte masku z obalu, položte ju na suché miesto a opatrne odstráňte ochrannú zelenú vrstvu.

Vyčistenú pleť dôkladne navlhčite vlažnou vodou (naozaj dôkladne).

Aplikujte odkrytú bielu nanovláknovú vrstvu na navlhčenú pleť.

Nechajte masku pôsobiť 8 minút a doprajte klientke čas na relaxáciu.

Pred zložením masky ju môžete ešte raz na tvári navlhčiť, pre ľahšie odstránenie.

Pleť neumývajte - nechajte aktívne látky pôsobiť.

Po aplikácii môžete na pleť naniesť vhodné sérum, denný alebo nočný krém.

Účinný prenos aktívnych látok do pleti začne ihneď po aplikácii masky. Blahodarný účinok sa viditeľne zvyšuje v nasledujúcich niekoľkých hodinách.

Nepoužívajte masky v prípade akýchkoľvek problémov s pleťou, ako je napríklad poranenie, ekzém, otvorený zápal, popálenie, opuch, a iné. Ak by po použití masky došlo k podráždeniu, svrbeniu a podobne, konzultujte symptómy s dermatológom.

Kedy používať?

Ako často NANO Beauty suché masky používať?

S NANO Beauty suchými pleťovými maskami pracujeme primárne v beauty štúdiu a kozmetickom salóne. Vďaka ich unikátnemu zloženiu sú vhodné pre každú klientku, dokonca aj pre tie s veľmi citlivou pleťou. Použiť ich viete pri každej návšteve klientky. Výber z jednotlivých druhov masiek závisí od typu, stavu pleti a požadovaných výsledkoch.

NANO Beauty masky viete klientkam ponúknuť aj na zakúpenie, pre použitie doma. Odporúčané použitie je 1 – 2 krát týždenne. Na dosiahnutie rýchlejších výsledkov odporúčame použiť masku ako súčasť rituálu starostlivosti o pleť. Nie je potrebné používať masku denne. Masky majú v zložení veľmi silnú dávku účinných látok, podľa druhu masky, ktoré síce pleť prijme pri každej aplikácii masky, ale už ich nedokáže v takom množstve a koncentrácii efektívne využiť pre svoj prospech.

Veľmi vhodné je použiť masku aj ako večerný či ranný „booster pre pleť“ pred výnimočnou udalosťou.

Technické informácie

O nanočasticiach ste už asi počuli pri rúškach a respirátoroch. Ide o technológiu pôvodne skúmanú pre použitie v zdravotníctve, napríklad aj na krytie rán. NANO Beauty masky ale využívajú nanovlákna ako nosiče účinných látok.

Nanovlákna sú lineárne útvary s dĺžkou, ktorá mnohonásobne prevyšuje ich priemer, pohybujeme sa v rozmedzí 250 – 600nm. Nanovlákno ako nosič je veľmi priedušný, čím umožňuje pokožke pod ním voľne dýchať. Pokožka nie je podráždená bežnými adhezívami (látky zvyšujúce priľnavosť – lepidlá) čím sa vyhneme akýmkoľvek nežiadúcim účinkom, ktoré by si vyžadovali prerušiť proces aplikácie masky. Samotná nanovláknová membrána má vysokú adhéziu (priľnavosť), ktorá zabezpečuje efektívny kontakt s pleťou.

Po navlhčení vodou začína medzi nanovláknom v maske a pleťou difúzia – difúzny proces, kedy sa účinné látky rovnomerne premiešajú s bunkami pokožky.

Vysvetlenie procesu: Ide o rýchle prenikanie častíc aktívnych látok medzi častice pokožky – bunky.

Dovtedy sú všetky účinné látky v 100 % koncentrácii viazané výlučne na nanovlákno v úplne čistom stave, chránené zelenou ochrannou vrstvou, a čakajú na spustenie difúzneho procesu, ku ktorému dochádza počas kontaktu navlhčenej pokožky s maskou.

NANO Beauty masky majú svoj patentovaný systém dodávania aktívnych látok do nanovlákna pre jeho následne vysoko efektívne uvoľnenie do pleti. Suchá pleťová maska je absolútne unikátny a inovatívny typ produktu, založený na niekoľkoročnom vedeckom vývoji, ktorý prebiehal v Českej republike. Revolučná patentovaná technológia testovaná Vysokým učením technickým v Brne s posudkami o nezávadnosti od Štátneho zdravotného ústavu Českej republiky.

Už sme spomenuli, že masky neobsahujú žiadne bežné prísady a dokonca ani konzervanty, silikóny, parabény, parfémy, farbivá, akryláty. To z nich robí vysoko ekologický produkt vo vzťahu k prírode aj ľudskej pokožke. Ale ich dopad na prírodu je ešte viac zmiernený, pretože sú vyrábané zo 100% biologicky rozložiteľného materiálu. Dokonca aj nosná a krycia vrstva masky sú 100% recyklovateľné a počas svojho vývoja neboli testované na zvieratách

Vyskúšajte si naše NANO Beauty suché pleťové masky

TESTOVACÍ BALÍK  za  30,00 €  vrátane DPH,  poštovného a balného. (iba pre profesionálov zo sveta beauty)

Balík obsahuje až 6 kusov masiek!

6 kusov pleťových masiek: Rozjasňujúcu, Anti-Aging, Upokojujúcu, Regeneračnú, Hydratačnú
masku na KRK, Anti-Aging masky na očné okolie (3 páry)

Napíšte nám a vyskúšajte testovací balík

  Nie je to len technologický unikát, ale aj výhodný obchodný model, určený pre všetkých profesionálov pracujúcich v oblasti kozmetiky a beauty.

  POZOR!

  Nenájdete v bežných obchodoch

  Nenájdete v drogériách

  Nenájdete na žiadnom SK eshope

  Váš salón získa exkluzivitu, ponúknete niečo, čo nie je bežne dostupné.

  Prečo ich nekúpite v obchodoch?

  Vysoko luxusný produkt s certifikátmi o pôvode.
  Patentovaný výrobok pre profesionálov.