o spoločnosti

O nás

Spoločnosť BELIGO s. r. o. je výhradný distribútor svetových značiek s niekoľkoročnými skúsenosťami.

Produkty, ktoré u nás nájdete používame, používajú ich naši priatelia a známi, naši partneri – profesionálne salóny a ich klienti. Všetci ich máme naozaj radi, pretože sme ich dôkladne vybrali, otestovali a sme nadšení z ich zloženia, efektu a pocitu, ktorý nám dávajú. Všetky naše značky sú profesionálne značky najvyššej kvality pre použitie v salónoch aj pre prémiové osobné pravidelné používanie.

Poznáme dobre naše značky, sme priatelia s tvorcami našich značiek a ich tímami. Zdieľame ich filozofiu a nadšenie, strávili sme dlhé hodiny a dni rozhovormi o našich značkách, ktoré naši partneri vytvorili, aby sme rozumeli ich filozofii, spôsobu použitia, zloženiu produktov a výsledkom ich používania. Takisto preto, aby sme si boli istí, že sa so značkami, ktoré na beligo.sk ponúkame stotožňujeme a naozaj nemáme žiadne pochybnosti, že je to to najlepšie čo na trhu môžete nájsť v segmentoch, kde sú naše značky aktívne a sme si istí, že našim klientom ponúkame krásne značky, s ktorými budú spokojní.

Emani Vegan Cosmetics

Prináša prémiovú vegánsku dekoratívnu kozmetiku, s pomocou ktorej bude vaša pleť nielen krásna, ale aj zdravá.

Martom Deluxe Hair Code

Absolútna špička v starostlivosti o vlasy s unikátnymi vôňami a prísadami v luxusnom prevedení.

PostQuam Professional

Vysokokvalitná kozmetika založená na výskume, vývoji a prísnej kontrole kvality nových receptúr.

Spoločnosť BELIGO s. r. o. sa stala v roku 2022 partnerom a výhradným distribútorom NANO Beauty Pro suchých pleťových masiek na Slovenský trh. Masky vyvinuté českou spoločnosťou Nanopharma, ktoré sú určené iba pre profesionálov zo sveta beauty.

Masky používajú špičkové kozmetické salóny aj hotely po celom Slovensku – Referencie a Zoznam partnerov.


Staňte sa aj vy našim partnerom – kontaktujte nás.