ROZJASŇUJÚCA MASKA INTENSIVE

Blahodárna kombinácia látok ako kyselina azelaová a salicylová, Vitamín C, Vitamín E a Niacinamid (Vitamín B3). Každá účinná látka má svoje miesto v zložení Nano Beauty masky, aby robila to čo vie najlepšie – rozjasniť pleť, eliminovať hyperpigmentáciu, sťahovať rozšírené póry, čistiť pleť a najmä hojiť akné.

+ 10 % viac aktívnych účinných látok oproti verzii klasik – Rozjasňujúca maska

 • Vitamín C
  V zložení uvedený ako Askorbate Sodium, zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky a zjednocuje tón pleti. Chráni našu pleť pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Podporuje tvorbu nových kožných buniek ako aj tvorbu nového kolagénu.
 • Vitamín E
  Bráni strate hydratácie a zabraňuje poškodeniu pokožky voľnými radikálmi – chráni pleť pred UV žiarením. Má výborné protizápalové vlastnosti.
 • Vitamín B3
  Poznáme ho aj pod názvom Niacinamid, ktorý pomáha hydratovať pleť a liečiť hyperpigmentáciu. Zmierňuje začervenanie (rosacea) a zjednocuje tón pleti. Vitamín B3 je vo vode rozpustný vitamín, ktorý spolupracuje s prírodnými látkami vo vašej pokožke a pomáha viditeľne minimalizovať rozšírené póry.
 • Kyselina azelaová
  Malý zázrak s veľmi pozitívnymi účinkami pre vašu pleť. Pomôže zmierniť tvorbu akné, zápalov a hyperpigmentáciu. Pôsobí ako antibakteriálna účinná látka, v boji proti baktériám v pleti, spôsobuje odumieranie bakteriálnych buniek. Zmierňuje zápal a jemne odstraňuje už odumreté kožné bunky. Ak trpíte rosaceou tak kyselina azelaová je tou správnou voľbou na upokojenie pleti. A nielen to. Pôsobí aj na hyperaktívne melanocyty, ktoré produkujú príliš veľa farbiva melanínu, čím vznikajú na pleti farebné nerovnosti. Táto účinná kyselina redukuje starecké škvrny, pehy a zosvetľuje farebný tón pleti.
 • Kyselina salicylová
  Najznámejšia BHA kyselina. Známa ako bojovníčka proti upchatým pórom. BHA kyselina, ktorá čistí pleť aj v hlbších vrstvách. Vďaka svojej sile dokáže tlmiť činnosť mazových žliaz a zbavuje pleť nadbytočného kožného mazu. Účinná je aj pri liečbe lupín a lupienky. Čistí pleť od čiernych bodiek a vyhladzuje aj jej ďalšie nedokonalosti. Uľahčuje regeneráciu drobných raniek po akné a stimuluje obnovu buniek, čím zlepšuje celkový vzhľad pokožky.
 • Tocopheryl Acetate
  Prírodná protizápalová látka extrahovaná zo sójových bôbov, účinná proti vráskam.
 • PEG 40 Hydrogenated Castor Oil
  Ricínový olej, ktorý pôsobí ako prirodzený solubilizátor (rozpúšťadlo) pri produktoch na báze vody.
Použitie

Ako používať NANO Beauty suché masky - INTENSIVE?

1. Vybaľte masku z obalu, položte ju na suché miesto a opatrne odstráňte ochrannú zelenú vrstvu. Maska, tá časť, ktorá sa prikladá na pleť má fialovú farbu (nie bielu, ako ostatné druhy našich masiek.

2. Vyčistenú pleť primerane navlhčite vlažnou vodou alebo pleťovou vodou. Ak navlhčíme pleť príliš, nedokáže sa maska tak dobre prisať, nakoľko je tam viac účinných látok a povrch zostáva klzký – gélovitý.

3. Aplikujte odkrytú fialovú nanovláknovú vrstvu na navlhčenú pleť (suché miesta masky dodatočne navlhčite vodou cez povrch masky, prienik vody je pomalší – z dôvodu úpravy materiálu – nosiča, ktorý potrebuje byť schopný naviazať násobné množstvo účinných látok.

Po navlhčení vodou začína medzi nanovláknom v maske a pleťou difúzia - difúzny proces (rýchle prenikanie častíc aktívnych látok medzi častice pokožky – bunky), kedy sa účinné látky rovnomerne premiešajú s bunkami pokožky.

4. Nechajte masku pôsobiť 5 minút a doprajte klientke čas na relaxáciu.

5. Pred zložením masky ju môžete ešte raz na tvári navlhčiť, pre ľahšie odstránenie.

6. Po odstránení masky zostane na pleti jemný gél, tento môžete masírovať do pleti a pleť následne zľahka opláchnuť, alebo utrieť navlhčenou žinkou alebo tampónom.

7. Po aplikácii môžete na pleť naniesť vhodné sérum a krém.

Účinný prenos aktívnych látok do pleti začne ihneď po aplikácii masky. Blahodarný účinok sa viditeľne zvyšuje v nasledujúcich niekoľkých hodinách.

Nepoužívajte masky v prípade akýchkoľvek problémov s pleťou, ako je napríklad poranenie, ekzém, zápal, popálenie, opuch, a iné. Ak by po použití masky došlo k podráždeniu, svrbeniu a podobne, konzultujte symptómy s dermatológom.

Kedy používať?

Ako často NANO Beauty suché masky používať?

S NANO Beauty suchými pleťovými maskami pracujeme primárne v beauty štúdiu a kozmetickom salóne. Vďaka ich unikátnemu zloženiu sú vhodné pre každú klientku, dokonca aj pre tie s veľmi citlivou pleťou. Použiť ich viete pri každej návšteve klientky. Výber z jednotlivých druhov masiek závisí od typu, stavu pleti a požadovaných výsledkoch.

NANO Beauty masky viete klientkam ponúknuť aj na zakúpenie, pre použitie doma. Odporúčané použitie je 1 – 2 krát týždenne. Na dosiahnutie rýchlejších výsledkov odporúčame použiť masku ako súčasť rituálu starostlivosti o pleť. Nie je potrebné používať masku denne. Masky majú v zložení veľmi silnú dávku účinných látok, podľa druhu masky, ktoré síce pleť prijme pri každej aplikácii masky, ale už ich nedokáže v takom množstve a koncentrácii efektívne využiť pre svoj prospech.

Veľmi vhodné je použiť masku aj ako večerný či ranný „booster pre pleť“ pred výnimočnou udalosťou.

Technické informácie

O nanočasticiach ste už asi počuli pri rúškach a respirátoroch. Ide o technológiu pôvodne skúmanú pre použitie v zdravotníctve, napríklad aj na krytie rán. NANO Beauty masky ale využívajú nanovlákna ako nosiče účinných látok.

Nanovlákna sú lineárne útvary s dĺžkou, ktorá mnohonásobne prevyšuje ich priemer, pohybujeme sa v rozmedzí 250 – 600nm. Nanovlákno ako nosič je veľmi priedušný, čím umožňuje pokožke pod ním voľne dýchať. Pokožka nie je podráždená bežnými adhezívami (látky zvyšujúce priľnavosť – lepidlá) čím sa vyhneme akýmkoľvek nežiadúcim účinkom, ktoré by si vyžadovali prerušiť proces aplikácie masky. Samotná nanovláknová membrána má vysokú adhéziu (priľnavosť), ktorá zabezpečuje efektívny kontakt s pleťou.

Po navlhčení vodou začína medzi nanovláknom v maske a pleťou difúzia – difúzny proces, kedy sa účinné látky rovnomerne premiešajú s bunkami pokožky.

Vysvetlenie procesu: Ide o rýchle prenikanie častíc aktívnych látok medzi častice pokožky – bunky.

Dovtedy sú všetky účinné látky v 100 % koncentrácii viazané výlučne na nanovlákno v úplne čistom stave, chránené zelenou ochrannou vrstvou, a čakajú na spustenie difúzneho procesu, ku ktorému dochádza počas kontaktu navlhčenej pokožky s maskou.

NANO Beauty masky majú svoj patentovaný systém dodávania aktívnych látok do nanovlákna pre jeho následne vysoko efektívne uvoľnenie do pleti. Suchá pleťová maska je absolútne unikátny a inovatívny typ produktu, založený na niekoľkoročnom vedeckom vývoji, ktorý prebiehal v Českej republike. Revolučná patentovaná technológia testovaná Vysokým učením technickým v Brne s posudkami o nezávadnosti od Štátneho zdravotného ústavu Českej republiky.

Už sme spomenuli, že masky neobsahujú žiadne bežné prísady a dokonca ani konzervanty, silikóny, parabény, parfémy, farbivá, akryláty. To z nich robí vysoko ekologický produkt vo vzťahu k prírode aj ľudskej pokožke. Ale ich dopad na prírodu je ešte viac zmiernený, pretože sú vyrábané zo 100% biologicky rozložiteľného materiálu. Dokonca aj nosná a krycia vrstva masky sú 100% recyklovateľné a počas svojho vývoja neboli testované na zvieratách

Vyskúšajte si naše NANO Beauty suché pleťové masky

TESTOVACI BALÍK  za  30,00 €  vrátane poštovného a balného. (iba pre profesionálov zo sveta beauty)

Balík obsahuje až 6 kusov masiek!

6 kusov pleťových masiek: Rozjasňujúcu, Anti-Aging, Upokojujúcu, Regeneračnú, Hydratačnú
masku na KRK, Anti-Aging masky na očné okolie (3 páry)

Napíšte nám a vyskúšajte testovací balík

  Minimálny odber pre ďalšie objednávky je 25 kusov masiek.
  Nie je to len technologický unikát, ale aj výhodný obchodný model, určený pre všetkých profesionálov pracujúcich v oblasti kozmetiky a beauty.

  POZOR!

  Nenájdete v bežných obchodoch

  Nenájdete v drogériách

  Nenájdete na žiadnom SK eshope

  Váš salón získa exkluzivitu, ponúknete niečo, čo nie je bežne dostupné.

  Prečo ich nekúpite v obchodoch?

  Vysoko luxusný produkt s certifikátmi o pôvode.
  Patentovaný výrobok pre profesionálov.